PL Zaloguj
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
Projekt Ślub
Projekt Ślub
1 od 13 Zdjęcia
Projekt Ślub
Projekt Ślub
1 od 13 Zdjęcia
Projekt Ślub
Projekt Ślub
1 od 13 Zdjęcia
Projekt Ślub
Projekt Ślub
1 od 13 Zdjęcia

Opis

PROJEKT ŚLUB  to trendsetter w branży zaproszeń ślubnych. Od kilku lat tworzymy oryginalną poligrafię ślubną dla najbardziej wymagających klientów.  Projektujemy niepowtarzalne i nietypowe zaproszenia ślubne oraz dodatki weselne, którym nadajemy niepowtarzalny charakter ręcznie wykonywanymi detalami. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek wiele wyjątkowych pomysłów na zaproszenia ślubne.  Działamy kompleksowo, tworzymy oprawę ślubu dostosowaną do indywidualnych potrzeb, charakteru i upodobań młodej pary.

Oferta firmy PROJEKT ŚLUB skierowana jest do par, dla których poligrafia ślubna to coś więcej niż kawałek papieru. Zaproszenia od Projekt Ślub są "krojone na miarę", stawiamy na dobry projekt graficzny, to on stanowi o ich niepowtarzalności.

Oferujemy papeterię ślubną wg. indywidualnego projektu lub gotowych wzorów: najlepsze na rynku zaproszenia ślubne, winietki, menu weselne, zawieszki na alkohol, numery stołów, podziękowanie dla gości i rodziców, plany stołów, inicjały, etykiety i naklejki na ciasto/czekoladę/alkohol, tablice rejestracyjne, dekoracje słodkiego bufetu, napisy na wstążce, różne tabliczki, litery 2d, księgi gości, śpiewniki/modlitewniki/przewodniki, kotyliony, plakaty powitalne, drogowskazy weselne.

Szczegóły na blogu: http://projektslub.blogspot.com/

Opinia/i (2)

5.0
Ponad 5 2 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez katarzunkas
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byłam gościem na ślubach, gdzie korzystano z tej usługi. Za każdym razem oprawa weselna robiła ogromne wrażenie. Każde wesele było inne, co widać było również poprzez przepiękne dodatki, w których można było zauważyć indywidualny charakter państwa młodych. Sala wypełniona dodatkami Projekt Ślub zyskuje uroku, tabliczki na stól, zawieszki, karteczki z podziękowaniami, i napisy są solidnie wykonane i widać, że dobrze dopracowane. Bardzo podobały mi się kolorowe kotyliony i oczywiście pomysł odbijania swoich odcisków palców na specjalnie przygotowanym plakacie, który stanowi wyjątkową pamiatkę dla Państwa młodych. Dodam jeszcze, że dodatki pięknie wyglądają  na zdjęciach. Gorąco Polecam!!

Zgłoś nadużycie
Przez i479745s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystałam z usług Projektu Ślub podczas swojego wesela i od razu poleciłam tę firmę swoim koleżankom! Niesamowicie bogata oferta! Na początku nie mogłam się zdecydować;) Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na współpracę z właśnie tą firmą. Świetne wykonanie, dobry kontakt z nami i zachwyt wszystkich gości weselnych. Dziękujemy! :))

Zgłoś nadużycie

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny

 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy

 • Czy cena obejmuje druk zaproszeń?

  Koszt wydruku wliczony w cenę

 • Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?

  Druk cyfrowy

 • Czy oferują Państwo usługę dostawy?

  Przesyłki krajowe

 • Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?

  Więcej niż 3 tygodnie

 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Projektujemy zaproszenia i dodatki ślubne dopasowane do wizji pary młodej. Stawiamy na kreatywne rozwiązania , piękne grafiki własnego autorstwa oraz staranne ręcznie wykonywane detale. W ciągu ponad 4 lat stworzyłyśmy wyjątkową oprawę graficzną dla wielu ślubów i wciąż mamy nowe świeże pomysły. Kochamy kolory, ręcznie rysowane ilustracje, dobry design, ciekawe liternictwo.

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat