1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia

Opis

W Miracolo wierzymy, że każdy ślub jest wyjątkowym i bardzo osobistym przeżyciem. Wy, jako Młoda Para powinniście cieszyć się podczas planowania tego wyjątkowego dnia wraz z doświadczonymi specjalistami, którzy są tak podekscytowani jak wy. Naszym celem jest stworzenie dnia, który będzie dla Was najpiękniejszy w życiu i pozostawienie we wspomnieniach gości Waszego ślubu jako nadzwyczajnego i zjawiskowego.

Dbałość o szczegóły, wyrozumiałość, cierpliwość oraz profesjonalizm to cechy, które sprawiają, że tworzone przez nas śluby i wesela są niepowtarzalne i zapadają w pamięć na całe życie.

Dzięki najlepszym dostawcom usług oraz naszej wiedzy, możecie zaoszczędzić cenny czas, załagodzić przedślubny stres, a dzięki naszym umiejętnościom negocjatorskim także zaoszczędzić pieniądze.

Dlatego bez względu na to, czy marzycie o skromnej uroczystości czy o ogromnym weselu, szukacie sprawdzonego fotografa albo po prostu nie wiecie od czego zacząć – skontaktujcie się z nami i stwórzcie swój Niezapomniany Dzień we współpracy z Miracolo.

Opinia/i (0)

0.0
Ponad 5 0 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Miracolo w Małopolskie:

Chełmońskiego 102 Kraków 795 667 990

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny

 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Opłata za nasze usługi zależy od wielkości i skali ślubu, liczby usług, które są wymagane, złożoności logistycznej oraz czasu jaki pozostał do ślubu. Możemy dostosować pakiet usług, który jest odpowiedni dla Waszych potrzeb oraz budżetu.

 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak

 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń

 • Jaka jest cena Państwa usług?

  2000

 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Dbałość o szczegóły, wyrozumiałość, cierpliwość oraz profesjonalizm to cechy, które sprawiają, że tworzone przez nas śluby i wesela są niepowtarzalne i zapadają w pamięć na całe życie. Dzięki najlepszym dostawcom usług oraz naszej wiedzy, możecie zaoszczędzić cenny czas, załagodzić przedślubny stres, a dzięki naszym umiejętnościom negocjatorskim także zaoszczędzić pieniądze. Dlatego bez względu na to, czy marzycie o skromnej uroczystości czy o ogromnym weselu, szukacie sprawdzonego fotografa albo po prostu nie wiecie od czego zacząć – skontaktujcie się z nami i stwórzcie swój Niezapomniany Dzień we współpracy z Miracolo.

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3,5 roku

zamknij