PL Zaloguj
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia
1 od 14 Zdjęcia

Opis

Światło to fotografia, a jeśli fotograf to Poświata - do czasu kiedy pierwszy raz usłyszałem dźwięk migawki w aparacie nie wiedziałem dlaczego mam takie nazwisko.

Dla mnie bycie fotografem ślubnym to nie tylko umiejętność profesjonalnego uchwycenia niezwykłych chwil w dynamicznie zmieniających się lokalizacjach i warunkach oświetleniowych. To nie tylko bycie ekspertem  logistyki i zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

Profesjonalny fotograf ślubny zna szczegóły przebiegu ślubu, posiada poczucie humoru, potrafi rozładować napięcie i rozweseli w odpowiedniej chwili, pomoże odpowiednio zawiązać krawat czy muchę. Wie czym jest poszetka, butornierka i jak to wszystko poskładać do całości. Poradzi jak przywitać najlepiej przyszłą Żonę tak, żeby ta rozpłynęła się w jego ramionach. Podpowie na przykład, żebyście patrzyli z miłością sobie w oczy podczas pierwszego tańca zamiast rozpraszać się rozglądaniem po sali czy wszyscy goście dotarli i patrzą na was z podziwem.

Robiąc dla Was zdjęcia jestem z wami nie tylko fizycznie. Towarzyszę wam przez prawie cały ten wyjątkowy dzień wkładając w to całe swoje serce. Trzymam za was kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Staram się przeżywać z wami te same emocje bo bez tego nie można zrobić wyjątkowych fotografii

„Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi. Zdjęcia to wspomnienia i tylko wspomnień nikt nie jest w stanie nam odebrać.” 

Opinia/i (4)

5.0
Ponad 5 4 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez ollggaa89s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Konradem pierwszy raz spotkaliśmy się podczas sesji ciążowej. Ciąża to wyjątkowy stan. Tak też czułam się na sesji :) Mimo niektórych dość śmiałych ujęć nie czułam się skrępowana, zawstydzona. Atmosfera była wspaniała. Kolejny raz spotkaliśmy się na naszym ślubie i weselu. Pełen profesjonalizm, dbałość o detale, ,,łapanie" chwil. Bardzo często pytano nas kto robił zdjęcia, bo są świetne. Konrad jest pozytywnie zakręcony na punkcie fotografii, żyje tym i widać, że jest to pasja. Z czystym sumieniem polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez ola885s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i pełen profesjonalizm. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa i piękne ujęcia. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Zdjęcia są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dla Nas dnia Polecamy Ciebie każdemu. Jeśteśmy bardzo zadowoleni z wyboru fotografa ;) Ola i Tomek K.

Zgłoś nadużycie
Przez kasia.jablonska1995s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Wraz z moim Wybrankiem byliśmy na sesji narzeczenskiej u Konrada.:) Bardzo profesjonalne i piękne efekty pracy, polecam serdecznie!

Zgłoś nadużycie
Przez piorkowska90s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam . Konrada Poświatę  jest w stanie uchwycić ważne chwile, niepowtarzalne, wyjątkowe. Potrafi rozładować napięcie , nie boi sie wyzwań i ma mnóstwo pomysłów. Dobrze się z  nim współpracuje, a owocem tego sa naprawdę fanatyczne zdjęcia. Serdecznie polecam. Agnieszka i Sebastian B.

Zgłoś nadużycie

Korzystałeś z tej usługi? Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Olsztynie- Top 10!
Fotograf ślubny w Olsztynie- Top 10!

Lista wszystkich lokalizacji Konrad Poświata Photography w Warmińsko-Mazurskie:

Warszawska 1 Olsztyn

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2490

 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia

 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna

 • Do której godziny trwa usługa?

  2:00

 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy

 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane

 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży

 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  9 lat