1/13
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia
1 od 13 Zdjęcia

Opis

Profesjonalna fotografia ślubna, którą z pasją wykonuje dla Młodych Par to subtelne zdjęcia zatrzymujące emocje, ulotne chwile tego wyjątkowego wydarzenia, otulone światłem i wzbogacone detalem. Dbałość o każdy szczegół i pozytywną energię, nie tylko widać na zdjęciach, ale także odczuwa się podczas ich wykonywania, co sprawia, że są to naturalne, pełne autentycznie romantycznych historii i magii ujęcia, do których z przyjemnością i wzruszeniem wraca się po latach. Nie przestaje rozwijać się, inspirować, podróżować po kraju i świecie w poszukiwaniu najpiękniejszego ślubnego zdjęcia.

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  By zarezerwować podpisujemy umowę i uzgadniamy zaliczkę.
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Inspiruję, zamiast reżyserować czy Was ograniczać. W prawie niezauważalny sposób pozwalam Wam autentycznie cieszyć się sobą i tym wspaniałym dniem. To sprawia, że częsta jest opinia, że zdjęcia są intymne i bliskie Wam, a to co na nich, wygląda nawet piękniej niż to co zapamiętali wszyscy obecni. Najpiękniejszy plener ślubny, realizowany gdzie tylko sobie wymarzycie, to ten uchwycony poprzez Waszą miłość i pełny namiętności, nawet jeżeli zapraszacie mnie na środek morza, czy na wysokogórski szczyt, czy też inne miejsce bliskie Waszemu sercu, a stanowiące najlepszą scenerię by opowiedzieć o Was i Waszym uczuciu. Dzięki temu zdjęcia ogląda się od pierwszego do ostatniego ujęcia, a sesja jest przyjemnością dla Was.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat

Opinia/i (5)

4.9 Ponad 5
5 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez o.chojnas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam usługi Darka :) cudowna pamiątka z ze ślubu a wykonawca zdjęć symptatyczny, kreatywny  a przede wszystkim pełen profesjonalizm :)

Zgłoś nadużycie
Przez marlenaziajas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca z Darkiem bardzo przyjemna. Tego dnia od samego początku starał się wprowadzać troszkę luźniejszej atmosfery, co w efekcie zaowocowało bardzo wesołymi i naturalnymi zdjęciami. Darek do malutkich osób nie należy a pomimo tego na małej kameralnej sali, gdzie mieliśmy przyjęcie weselne  "nie było go widać" - oczywiście w pozytywnym znaczeniu :). Sesja w plenerze w dniu wesela bardzo udana i niemęcząca - wszystko dzięki Darkowi. Podsumowując - uchwycone zostały najważniejsze chwile i wszelkie emocje, które przeżywaliśmy w tym pięknym dla nas dniu. A teraz oglądając zdjęcia przeżywamy wszystko ponownie. Wszystkim którzy poszukują wyjątkowego fotografa gorąco polecamy - Marlena i Mariusz

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam usługi Darka! Fotograf profesjonalny, dostosował się do naszych oczekiwań, uzupełniając je swoją kreatywnością i spontanicznością. Zdjęcia zrobił nam tak piękne, że nasi znajomi również postanowili skorzystać z jego usług, a my z Darkiem później spotkaliśmy się na ślubach tych znajomych, swoich już rodzinnych coroczych sesjach i... za każdym razem mieliśmy cudowne zdjęcia, do których teraz często wracamy i nawet po kilku latach z dumą oglądamy :-)

To, co jest najpiękniejszę w wykonanych przez Darka zdjęciach, za co najbardziej cenię Jego pracę to dar uchwycenia na zdjęciach prawdziwych emocji, chwil zupełnie ulotnych, takich których nie pamiętam, a na zdjęciach są. Zarówno para młoda, jak i goście weselni na zdjęciach są prawdziwi, z różnymi odcieniami emocji, ze zdjęć bije enegia, nawet na tych zapozowanych. Te zdjęcia nie są takie jak miliony innych zwykłych zdjęć...

Polecam! - Sylwia

Zgłoś nadużycie
Przez bluegirls
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo gorąco polecam!!! Fotograf mega cierpliwy, wyrozumiały, kreatywny, czego wynikiem są niepowtarzalne zdjęcia

Zgłoś nadużycie
Przez kiczkams
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Darkiem po raz pierwszy mieliśmy okazję współpracować podczas naszego ślubu. Pomimo tego, że znaliśmy się wcześniej i widzieliśmy kilka jego zdjęć, nie mieliśmy pojęcia jak się z nim współpracuje tym bardziej w tak stresującym dla nas dniu. Współpraca okazała się rewelacyjna. Nie krępowaliśmy się niczym, a zdjęcia są przepiękne. Darkowi żadne wyzwania nie były straszne gdyż dzielnie zgodził się na wyjazd na sesję plenerową w Tatry. Zdjęcia z Kasprowego Wierchu robią furorę, a my zupełnie nie czuliśmy się jak na jakiejś reżyserowanej sesji - po prostu byliśmy sobą a Darek uchwycił w najlepszy sposób chwilę naszego wspólnego szczęścia. Liczymy, że zgodzi się także na sfotografowanie naszego maleństwa które za niecałe dwa miesiące przyjdzie na świat :) 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji fot. Dariusz Pakuła:

Bytom +48 503 806 632
Tarnowskie Góry +48 503 806 632
Gliwice +48 503 806 632
Dąbrowa Górnicza +48 503 806 632